تبلیغات
دبیرخانه استانی ارزشیابی تحصیلی تربیتی دوره ابتدایی آذربایجان غربی - مطالب اسفند 1395


برگزاری دومین پنل تخصصی سرگروه های درسی استان با موضوع آزمون های عملکردی

دومین پنل تخصصی سرگروه های درسی استان با موضوع آزمون های  عملکردی در محل اداره تکنولوژی و گروه های آموزشی ابتدایی استان برگزار گردید. در این پنل جودت سرگروه درسی استان با اشاره به ماهیت آزمون های عملکردی و مقایسه آن با رویکردهای جدید یادگیری به تبیین مراحل طراحی یک آزمون عملکردی پرداخت. در ادامه رزم آرا رئیس اداره تکنولوژی و گروه های آموزشی ابتدایی استان مولفه های اساسی یک آزمون عملکردی  را با توجه به رویکردهای جدید در حوزه ارزشیابی تبیین نمود. در این پنل حاضرین سوالات خود را مطرح نموده و به سوالات پاسخ داده شد.

براساس مباحث مطرح شده در این پنل جزوه آزمون های عملکردی تهیه شد.  برای دانلود این جزوه روی لینک زیر کلیک فرمایید.

دانلود جزوه آزمون های عملکردی

نظرات() 

برگزاری اولین پنل تخصصی سرگروه های درسی استان با موضوع درس پژوهی


اولین پنل تخصصی سرگروه های درسی استان با موضوع درس پژوهی در محل اداره تکنولوژی و گروه های آموزشی ابتدایی استان برگزار گردید. در این پنل صابر عظیمی سرگروه بهسازی روش های آموزش و یادگیری اداره کل با اشاره به فلسفه وجودی طرح درس پژوهی، شیوه نامه تنظیم گزارش های درس پژوهی را براساس یک نگاه علمی تشریح نمود و در ادامه به بررسی فرم داوری مربوطه پرداخت. در این پنل حاضرین سوالات خود را مطرح نموده و به سوالات پاسخ داده شد.خلاصه مباحث مطرح شده در این پنل قابل دانلود از طریق لینک های زیر می باشد:

نظرات() 


بازدید از نمایشگاه آثار طرح


دکتر رزم آرا رئیس اداره تکنولوژی و گروه های آموزشی ابتدایی استان آذربایجان غربی به همراه پارسایی رییس اداره تکنولوژی و گروه های آموزشی استان خراسان رضوی در این بازدید، ضمن تقدیر از این اقدام ارزشمند همکاران  به جمع بندی آثار و تجربه‌ های موفق این طرح در قالب محتوای الکترونیکی و ارسال به کل استان های کشور اشاره نمودند.

این طرح در دبیرخانه  ارزشیابی کیفی - توصیفی  استان خراسان رضوی به مدیریت ناحیه پنج مشهد  در نواحی هفت گانه با محورهای ذیل اجرا می گردد:
مقاله
آزمون های عملکردی
فیلم آموزشی
نرم افزار
بروشور
پوستر
چک لیست

نظرات() 

ویدئوهایی جالب از جهان دانش


ویدئوهای جالب از جهان دانش


نظرسنجی

  آیا با طراحی و اجرای نظام ارزشیابی نتیجه محور براساس استانداردهای ملی برای گذر از دوره های تحصیلی و رویکرد ارزشیابی فرایند مدار موافق هستیدخبرنامه پیامکی دبیرخانه

کسب درآمد ویژه همکاران

  filesell

آمار  بازدیدها

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :

  پیشنهادات ما برای ارزشیابی توصیفی

  کلیک کنید


  کلیک کنید


  کلیک کنید


  کلیک کنید


  کلیک کنید


  کلیک کنید


  کلیک کنید